2. A do psí prdele

10. dubna 2012 v 20:50 | Michelle Breathe |  Příběh Stelly Adkinsonové
Moudrý klobouk poslal Andy do Nebelvíru, za což jsem byla hodně ráda, protože se z nás staly nejlepší kámošky. Když bylo po zařazování, tak pronesl ředitel pár slov na zahájení školního roku. Potom začala hostina. Nandala jsem si na talíř spoustu jídla a Andy se smála, když jsem se snažila všechno v puse rozžvýkat. Když hostina skončila, zavedli nás primusové do ložnic. Zjistila jsem, že jsem na pokoji s Andy, Lily Evansovou a Kim Whiteovou. Když jsme byly všechny v pokoji, tak jsme se daly do řeči. Po chvíli jsme se skamarádily. Dozvěděla jsem se že, Lily je děsnej šprt a že je Kim trochu barbie, ale je s nima sranda. Po hodině povídání, jsem byla už docela unavená.
"Holky? Nechcete jít už spát?" zeptala jsem se a zívla.
"Tak jo. Dobrou noc, holky" popřála nám Kim. V tu chvíli jsem si vzpomněla, že jsem se na něco chtěla zeptat.
"Jo a jak se těšíte na učení?" zeptala jsem se. Za pár vteřin jsem zjistila, že jsem se radši neměla ptát, protože na mě přistály dva polštáře. Jen Lily už chtěla začít mluvit. Jenomže nezačala, protože na ní přistály tentokrát tři polštáře. Na to jak dlouho dokáže, Lily mluvit o škole, jsem moc unavená.
Ráno jsem se probudila jako první. Holky ještě spaly a Andy si cucala palec. Musela jsem se zasmát. Andy něco zamumlala a zachumlala se víc do přikrývky. Potichu jsem se oblékla a šla dolů do společenky. Tam jsem si sedla do křesla a zakoukala se do ohně. Přemýšlela jsem o tom, jací budou učitelé a učení. Z přemýšlení mě vyrušily klučičí hlasy. Do společenky vešli dva kluci-Sirius Black a James Potter- a oba byli ušpinění od růžové barvy. Když si mě všimli, tak přestali mluvit.
"Barvíte si oblečení na růžovo?" ušklíbla jsem se ironicky.
"To by nás ani nenapadlo. My jsme byli nabarvit Fil-" nedořekl Sirius větu, protože mu James zakryl pusu. Bože, ten Black je blbej.
"My jsme byli.... no prostě jsme byli.... to je jedno." řekl James. To si vážně myslí, že jim na to skočim? Mě došlo, že byli nabarvit Filchovu kočku na růžovo.
" No jasně." řekla jsem s úsměvem a odešla zpátky do pokoje. Holky už byli vzhůru. Oblékly se a šly se mnou do Velké síně na snídani. Už tu byli i ti frajírci. S holkama jsem si šla sednout ke stolu. Namazala jsem si rohlík marmeládou a zakousla se do něj. Když jsem ho dojídala, ucítila jsem na sobě něčí pohled.
"Lily? Nedívá se na mě někdo? Zkus být nenápadná, až se budeš rozhlížet." zašeptala jsem. Lily se rozhlédla a pak se trochu zarazila.
"Co je? Vidíš někoho?" zeptala jsem se naléhavě. Lily se na mě podívala a usmála se.
" Ten kdo se na tebe dívá, se jmenuje Patrick Thompson." řekla a zasmála se, když uviděla můj výraz. Vykulené oči a pootevřená pusa.
"Kdo?" zeptala jsem se nechápavě. To Lily už nevydržela a naplno se rozesmála, až se musela chytit za břicho. A jak se předklonila, tak jí spadla hlava na palačinku. Tím rozesmála všechny okolo. I Brumbál se začal smát. Ale když Lily zvedla hlavu, tak na té palačince byl otisk jejího obličeje. Tak tímhle rozesmála dokonce i pár Zmijozeláků.
"Lily? Jsi v pohodě?" zeptala jsem se starostlivě, ale pořád byl v mém hlasu znít smích.
"Já-" nedořekla, protože se na mě podívala a znovu se rozesmála. Nakonec jsem se rozhodla, že to nemá cenu. Rozloučila jsem se a odešla do pokoje. To jsem nevěděla že je Lily takovej blázen. Mám toho ještě dost na zjišťování. U Andy už vím skoro všechno. O Lily asi jenom to že je blázen. O Kim skoro nic. Z přemýšlení mě vytrhl hlas, který mě strašně vyděsil.
"Ahoj. Můžu jít s tebou?" zeptal se mě kluk, co stál přede mnou.
"Ehmm...no..jasně." koktala jsem. Nevěděla jsem co říct, protože jsem toho kluka neznala.
"Jmenuju se Patrick Thompson" řekl Patrick. Svitlo mi. To je ten, co se na mě tak díval. Ajaj, to jsem zvědavá co z něho vypadne.
"Já jsem Stella Adkinsonová." řekla jsem.
"Hezký jméno." řekl. Takhle mlčky jsem šli dokud jsme nedorazili do společenky.
"Hele, Stello?" zeptal se mě opatrně Patrick, když jsme seděli u krbu.
"Hm?" odpověděla jsem a dál zírala do krbu.
"Nešla bys zítra se mnou někam ven?" zeptal se mě Patrick.
"Jasně! Moc ráda." řekla jsem a usmála se.
"Dobře, takže ahoj zítra." řekl nadšeně Patrick a odešel do svého pokoje. Já odešla chvíli po něm. V pokoji jsem si sedla na postel a koukala se z okna. Za chvilku přišly holky a lekly se, že mi něco je.
"Hej, Stello! Jsi tady?" volala Andy a mávala mi rukou před obličejem.
"Ještě jednou mávneš a tu ruku ti useknu." odsekla jsem ještě napůl zasněně.
"Je zpátky." vydechly si Andy a Lily. Kim to nějak moc nezajímalo. Jediný co jí zajímalo, bylo, jak sbalit debila Blacka. Stejně nechápu co na něm všichni tak vidí. Jo možná je hezkej, ale neni to bůh.
"Co ti bylo?" zeptala se Lily. Už jsem jí chtěla odpovědět, když se ozvala Andy.
"Já myslím, že vím co jí je," řekla Andy s úsměvem," že ty jdeš na rande?"
"Jo, zítra. Těšim se." řekla jsem a zasmála se. No jo no, má mě prokouknutou.
"Vyklop to. S kým jdeš?" řekla nadšeně Andy a sedla si vedle mě.
" S Patrickem Thompsonem." řekla jsem a opatrně se podívala na Lily. Při tom jméně se začala zase neovladatelně smát, až spadla na zem. Musela jsem se začít taky smát. Holky se nakonec taky přidaly. V tu chvíli někdo zaklepal na dveře. Šla jsem otevřít.
"Čau holky!" řekl tím svým rádoby sexy hlasem, ten největší idiot ze všech idiotů.
"Tady nemáš co dělat, Blacku." řekla jsem naštvaně.
"Ale no ták. Přece bys mě nevyhodila." řekl Black a udělal psí očka.
Usmála jsem se. "Sleduj." řekla jsem "mile", kopla jsem ho mezi nohy a zabouchla mu dveře před nosem. Asi to bylo moc, protože jsem slyšela, jak vyjeknul.
"A to si říká chlap." řekla jsem klidně. Holky se po sobě podívaly a nanovo vybuchly smíchy.
"Hej. Dost. Stello? Už máš vybraný na zítřek oblečení?" zeptala se Andy a šibalsky se na mě usmála.
"A do psí prdele." vyjekla jsem vyděšeně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama